Kosze prezentowe jako doskonały pomysł na prezent.

Kosze prezentowe jako doskonały pomysł na prezent.

To doskonały podarunek wręczany na święta, urodziny, ślub czy podziękowania firmowe. Pasuje do osób w każdym wieku, dla niej i dla niego. Na dodatek ich cena powoduje, że wybór jest niezwykle opłacalny. Tak, kosze prezentowe jeszcze niejeden raz dadzą o sobie znać. Chcesz poznać je bliżej? Zatem zapraszamy do lektury!

Prezentowe kosze to piękno w prostocie

Przez cały rok pojawia się wiele okazji, aby obdarować bliską nam osobę lub podziękować pracownikom za ich ciężką pracę. Niestety przy tego typu wydarzeniach często brakuje nam pomysłów, które tak samo dobrze zadowolą zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Nie każde święto wymaga drogich niespodzianek, a czasem drobne gesty potrafią wywołać o wiele szerszy uśmiech na twarzy obdarowywanego. Zrobią to zwłaszcza przekąski... nawet te niekoniecznie zdrowe.

Idealnym pomysłem do przechowywania słodyczy, owoców i innych drobnych upominków są specjalne kosze, które dzięki swojemu pięknemu wykończeniu podkreślą podniosłość wszystkich wyjątkowych chwil. Delikatne wstążki, naturalna elegancja i różnorodne kształty - wszystko to sprawi, że z łatwością dopasujesz prezent do charakteru osoby, co jeszcze bardziej ją uszczęśliwi. Wiek czy płeć nie mają tutaj znaczenia – liczy się tylko zawartość.

Co do kosza prezentowego

Tego rodzaju pudełeczka nadają się do osób w każdym wieku. Trzeba dostosować jedynie ich wnętrze, co dla wielu osób może być najtrudniejszym zadaniem. Aby oszczędzić Ci nerwów, podpowiadamy, co doskonale komponuje się z popularnym kompletem.

Do wyboru są:

  • karty podarunkowe,
  • słodycze i przetwory,
  • herbaty oraz kawy,
  • kwiaty,
  • kosmetyki, perfumy i artykuły pielęgnacyjne,
  • książeczki i zabawki dla dzieci,
  • gadżety do domu i firmy.

W takim koszu można umieścić też orzechy oraz świeże owoce, pamiętaj jednak, aby robić to na chwilę przed wręczeniem podarunku. Doskonale odnajdują się w nich również konfitury, liofilizowane owoce, bombonierki i praliny. Gwarantujemy, że tak skomponowana mieszanka przyciągnie niejedno spojrzenie!

Elegancki prezent na każdą okazję

Do wyboru są również gotowe zestawy koszy świątecznych, które różnią się od siebie przygotowaną zawartością. Jedne zawierają suweniry dopasowane do charakteru Świąt Bożego Narodzenia, a jeszcze inne prezenty idealne na okres wielkanocny. Niektórzy wręczają je nawet młodym parom.

Atutem dla wielu osób może być też fakt, że tego typu kosze nie wymagają dodatkowych ozdób i dekoracji, a ich zawartość jest zawsze elegancko posegregowana - chociaż w razie potrzeb każdy może dokonać modyfikacji.

Trzeba przyznać, że tradycja wręczania podarunków powoli wychodzi poza grono rodzin i przyjaciół. Chętnie decydują się na nie również właściciele spółek, bo prezentowe kosze są doskonałym środkiem do promocji własnego przedsiębiorstwa wśród partnerów biznesowych. Są też miłą niespodzianką dla wszystkich pracowników w firmie, którzy nie są z nami spokrewnieni.

Czy warto sprawić sobie kosz prezentowy?

Tak. Należy powiedzieć, że wręcz nie wypada wręczać jakichkolwiek podarunków bez dopasowanego pudełeczka. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych podarków (słodyczy, wypieków, akcesoriów firmowych), które aż tak nie imponują rozmiarami. Nie można zapomnieć, że oceniamy przede wszystkim wzrokiem, dlatego pięknie wykończone komplety prezentowe potrafią wznieść każdy suwenir na o wiele wyższy poziom.

Plusem zestawów pełnych darów jest również dobra cena, która często zbliżona jest do wartości produktów, które kupilibyśmy oddzielnie. A jeśli możesz sobie pozwolić na konkretniejsze uszczuplenie swojego portfela, to do wyboru są też droższe koszyczki. Często zawierają one lepsze jakościowo wyroby lub po prostu ich większe ilości. Chociaż w razie potrzeby do tańszej kompozycji możesz samodzielnie wrzucić to, co trzeba.

Niezależnie od okazji czy charakteru wydarzenia mamy nadzieję, że również i Ty się do nich przekonasz. Biorąc pod uwagę to, że tego rodzaju komplety pasują do osób w każdym wieku, można śmiało puścić wodze fantazji i skomponować własny niezapomniany zestaw prezentów w dobrej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl